Úvodní stránka » O firmě

O firmě

Firma Milan Gruber vznikla v roce 1997 jako ryze moravská firma. Ze začátku byla její náplní jen servisní činnost na kopírovací stroje Minolta. Díky své kvalitní práci a vždy vstřícnému přístupu k zákazníkovi se postupem času rozrostla o další činnosti.

Krédem firmy je rychlý a precizní servis zákazníkům. Jsme připraveni ihned reagovat na Vaše potřeby.

V současné době nabízíme

 • Prodej širokého sortimentu kancelářské techniky
  Nové kopírovací stroje, tiskárny, faxy, drobnou kancelářskou techniku, spotřební materiál a repasované kopírovací stroje. Jsme schopni Vám poskytnout produkty značky Konica Minolta, ale i jiné zboží za velmi příznivé ceny. Kdykoliv připravíme nabídku a navrhneme Vám řešení. Rychle a kvalitně Vám provedeme servis na Vašich analogových i digitálních kopírovacích strojích značky Konica Minolta. To vše za nejnižší možné ceny.

  Prodej kancelářské techniky je doplněn prodejem spotřebního materiálu, jako jsou originální tonerové kazety a cartridge, inkoustové náplně do tiskáren, náhradní inkoustové náplně, pro všechny známe typy kopírovacích strojů, laserových a inkoustových tiskáren a faxů.
 • Provozujeme tisk
  V naší provozovně nabízíme nejlevnější černobílé kopírování do formátu A0 a barevné kopírování do formátu A3, dále tisk černobílý i barevný do formátu A0 (možnost tisku na fotopapír ve vysoké kvalitě). Nově také černobílé skenování do formátu A0. Dále poskytujeme služby související s úpravou, tiskem, kopírováním, zálohováním a vázáním dokumentů. Prodáváme drobné , média, Dále vytváříme vizitky, různá oznámení , ale i potisk triček, puzzlí a podložek pod myš. Naše služby i sortiment se stále přízpůsobují požadavkům našich zákazníků a přicházíme stále s novými technologiemi.
 • Provádíme také reklamní práce
  Grafické práce, banery, transparenty, polepy výloh a automobilů, informační systémy – jmenovky, orientační tabule, směrovky ve firmách, vizitky, letáky, různá oznámení. Základem každé realizace, námi nabízených služeb, je kvalitní grafický návrh. Vaše požadavky nejen upravujeme a zpracováváme, ale připravíme i návrh zcela nový dle vámi dodaných základních informací.
  Grafické práce nemusí být určeny ke konkrétní realizaci u naší společnosti. Zpracujeme i požadavky, určené pro pozdější užití. Příkladem může být návrh nebo úprava logotypu, scanování s následnou retuší, apod.
  K základním reklamním prezentacím většiny firem bezesporu patří řezaná grafika ze samolepící vinylové fólie. Je to metoda známá od druhé poloviny 20. století, v dnešní době doslova dotažená téměř k dokonalosti.
  Naše firma používá k realizaci zakázek řezací plotr firmy MIMAKI, jehož technické parametry umožňují realizaci zakázek ve velmi vysoké kvalitě. U každé zakázky vycházíme buď z dodaného grafického návrhu a nebo ho vytvoříme v rámci zakázky. Podle toho se samozřejmě i utváří cena zakázky.
Reklamu řezanou fólií lze využít zejména na:

tabule, ukazatele, informační systémy
polepy automobilů osobních i nákladních
polepy výloh